Українська страхова група

Гаряча лінія
0 800 500 349
Медичний асистанс
0 800 501 911
Про компанію

Досягнення

Основні досягнення

Довгостроковий кредитний рейтинг/рейтинг фінансової стійкості ПАТ «Страхова компанія «Українська страхова група» підтверджено на рівні uаАА зі стабільним прогнозом (ІАР, 2019).
Завантажити

Свідоцтво про ПОВНЕ членство ПАТ «СК «Українська страхова група» в Моторному (транспортному) страховому бюро України
Завантажити

Довгостроковий кредитний рейтинг ПАТ «Страхова компанія «Українська страхова група» підтверджено на рівні uаАА+ зі «стабільним» прогнозом (Інститут Аналізу Ризиків, 2017).
Завантажити
Довгостроковий кредитний рейтинг ПАТ «Страхова компанія «Українська страхова група» підтверджено на рівні uаАА+ зі «стабільним» прогнозом (Інститут Аналізу Ризиків, 2017).
Завантажити

Довгостроковий кредитний рейтинг ПАТ «Страхова компанія «Українська страхова група» підтверджено на рівні uаАА+ зі «стабільним» прогнозом (Інститут Аналізу Ризиків, 2016).
Завантажити

Голова Правління страхової компанії «Українська страхова група» Нельга Павло Олександрович нагороджений дипломом Ліги страхових організацій України за вагомий внесок у розвиток страхування в Україні.
Завантажити
Голова Правління «Української страхової групи» Нельга Павло Олександрович став лауреатом «Фінансового Оскара» від газети «Бізнес» та посів третє місце в номінації «Особистість страхового ринку».
Завантажити
Довгостроковий кредитний рейтинг ПАТ «Страхова компанія «Українська страхова група» підтверджено на рівні uаАА+ зі «стабільним» прогнозом (Інститут Аналізу Ризиків, 2016).
Завантажити
Довгостроковий кредитний рейтинг ПАТ «Страхова компанія «Українська страхова група» підтверджено на рівні uаАА+ зі «стабільним» прогнозом (Інститут Аналізу Ризиків, 2015).
Завантажити
Довгостроковий кредитний рейтинг ПАТ «Страхова компанія «Українська страхова група» підвищено до рівня uaAА+ зі «стабільним» прогнозом (Інститут Аналізу Ризиків, 2015).
Завантажити
Страхова компанія «Українська страхова група» займає першу сходинку Рейтингу надійності страхових компаній України, з рівнем надійності В «стабільний», за підсумками проекту видання Forbes.
Голова Правління ПАТ «СК «Українська страхова група» Павло Нельга отримав подяку від Президента Футбольної Асоціації Студентів Києва за вагомий внесок у розвиток і популяризацію студентського футболу та сприяння у проведені ХІ Чемпіонату та розіграшу Кубку м. Києва з міні-футболу серед студентських команд Вищих Навчальних Закладів (сезон 2013/2014 рр.)
Завантажити
СК «Українська страхова група» отримала диплом в номінації «Автостраховик року» за підсумками щорічного «Фінансового рейтингу 2014» від газети «Бізнес».
Завантажити
Довгостроковий кредитний рейтинг ПАТ «Страхова компанія «Українська страхова група» підвищено з рівня uaA до рівня uaAА, прогноз стабільний (Інститут Аналізу Ризиків).
Завантажити
Страхова компанія «Українська страхова група» визнана однією із найбільш надійних ризикових страхових компаній – лідерів по КАСКО та ОСЦПВ, за підсумками дослідження журналу «Гроші».
Голова Правління СК «Українська страхова група» Павло Нельга увійшов до Рейтингу «ТОР-100. Кращі ТОР-менеджери України» за підсумками 2012 року та зайняв почесне четверте місце серед керівників кращих страхових компаній України (видавництво «Економіка»).
Завантажити
СК «Українська страхова група» отримала подяку від багаторічного надійного бізнес-партнера «1-го Автоцентру SKODA» за високий професіоналізм та вагомий внесок у 10-ти річний успіх компанії.
Завантажити
Приватне акціонерне товариство «СК «Українська страхова група» визнано однією з найбільш стійких страхових компаній Україні за підсумками дослідження Незалежного рейтингового агентства (НРА) на замовлення видання «Експерт».
СК «Українська страхова група» посідає шосте місце в ТОП-20 системоутворюючих страхових компаній України, які мають значний вплив на розвиток вітчизняного страхового ринку. (InsuranceTop)
Приватне акціонерне товариство «СК «Українська страхова група» визнано страховою компанією з найвищим в Україні рівнем довіри споживачів за підсумками дослідження Незалежного рейтингового агентства (НРА) на замовлення видання «Експерт».
Довгостроковий кредитний рейтинг ПАТ «Страхова компанія «Українська страхова група» підвищено з рівня uaBBB до рівня uaA, з прогнозом стабільний. (Інститут аналізу ризиків)
Завантажити
Приватне акціонерне товариство «СК «Українська страхова група» визнано однією з найбільш надійних страхових компаній України для бізнесу за підсумками дослідження Дослідницького центру Рейтинг ТОП-100 «В2В. Рішення для бізнесу».
Завантажити
Приватне акціонерне товариство «СК «Українська страхова група» визнано однією з найбільше інформаційно відкритих страхових компаній України за підсумками публічного дослідження Міжнародного рейтингового агентства «Стандарт рейтинг».
Завантажити
Голова Правління ПАТ «СК «Українська страхова група» Павло Нельга отримав Подяку Київського міського голови за вагомий особистий внесок у розвиток підприємництва та багаторічну сумлінну працю.
Завантажити
Голова Правління ПАТ «СК «Українська страхова група» Павло Нельгау війшов до Рейтингу «ТОП-100. Кращі ТОП-Менеджери України. Тактика і стратегія» за підсумками проекту Дослідницького центру ТОР-100.
Завантажити
СК «Українська страхова група» впевнено зайняла другу сходинку рейтингу страхових компаній України з найвищим рівнем стійкості (А+), за даними рейтингового агентства «Експерт-Рейтинг», покращивши свої позиції в порівнянні з минулорічними результатами (підсумкове дев’яте місце).
Голова Правління СК «Українська страхова група» Павло Нельга на четвертому місці рейтингу «Кращий топ-менеджер страхового ринку України 2010», за підсумками «Народного голосування» («Insurance TOP»).
Голова Правління СК «Українська страхова група» Павло Нельга увійшов до Рейтингу «ТОП-100. Кращі топ-менеджери України» за підсумками 2010 року та зайняв почесне четверте місце серед керівників кращих страхових компаній України («Інвест-Газета»).
Завантажити
СК «Українська страхова група» отримала нагороду «Національного клубу страховоївиплати» в номінації «Найбільша страхова виплата», як компанія, яка виплатила найбільше страхове відшкодування за останні декілька років в Україні («InsuranceTop»).
Завантажити
СК «Українська страхова група» лідер класу «Корпоративне страхування КАСКО» за підсумками 2010 року («InsuranceTop»).
Завантажити
СК «Українськастраховагрупа» зайняла третє місце в номінації «Найбільш професійна страхова компанія», за підсумками щорічного «Фінансового рейтингу 2010» від газети «Бізнес»
Завантажити
СК «Українська страхова група» визнана однією з найбільш відкритих та прозорих страхових компаній, та з повним на це правом входить до трійки найкращих за прозорістю діяльності компаній на страховому ринку України (Рейтингове агентство «Кредит-Рейтинг»).
Завантажити
 
 
 

Старі досягнення

Найбільш стійка страхова компанія
За підсумками дослідження, проведеного рейтинговим агентством «Експерт-Рейтинг», СК «Українська страхова група» входить до 10-ки найбільш стійких страхових компаній України (Експерт №36 20-26 вересня 2010).
СТО обирають УСГ
За результатами опитування спеціалістів крупних автомобільних дилерських центрів, яке було проведено журналом «Авто Мир» (№8, 2010) СК «Українська страхова група» стала лідером за кількістю позитивних відгуків. Десять з десяти керівників СТО, відмічаючи високу швидкість та простоту погоджень, а також своєчасність відшкодувань при роботі зі страховими компаніями назвали Українську страхову групу.
Найкращий роботодавець
За результатами дослідження «Потреби, мотиви і переваги працівників страхової сфери в 2009 році», проведеного спеціалізованим інтернет-порталом «forINSURER.com» для журналу «Страхова справа», СК «Українська страхова група» увійшла в першу десятку найбільш привабливих роботодавців.
Голова Правління СК «Українська страхова група» Павло Нельга – один із найкращих топ-менеджерів страхового ринку України
У рамках V Міжнародної конференції зі страхування «Київська весна» були визначені переможці «Всеукраїнської премії в галузі страхування». Щорічна весняна премія заснована Лігою страхових організацій України (ЛСОУ) та Консалтинговим центром «Бізнес-гарант». Лауреатами цьогорічного конкурсу стали провідні страхові компанії України та їх керівники. Одним із найкращих топ-менеджерів страхового ринку 2009 року був визнаний Голова Правління СК «Українська страхова група» – Павло Нельга.
Лідер рейтингу по страхуванню КАСКО
Бездоганне виконання компанією своїх зобов’язань перед клієнтами і, як наслідок, довіра клієнтів, дозволили СК «Українська страхова група» очолити рейтинг страхових компаній України за об’ємами зібраних страхових платежів по страхуванню КАСКО.
Номінація на звання найкращої страхової компанії в рамках щорічної премії «Best of Kyiv»
Дев’ятий рік поспіль газета KyivPost проводить онлайн-голосування серед читачів, завдяки якому визначаються найкращі компанії з представників у своїй категорії.
Найкращі пропозиції із добровільного страхування цивільної відповідальності автовласників
Портал tristar.com.ua, що висвітлює теми страхування і кредитування, назвав продукти СК «Українська страхова група» найкращими пропозиціями із добровільного страхування цивільної відповідальності автовласників.
Один із найкращих роботодавців на страховому ринку України
СК «Українська страхова група» обіймає четверту позицію у секторі страхування рейтингу кращих роботодавців України, складеному компанією GFK Ukraine на замовлення журналу «Кореспондент».
Національний Клуб Страхової Виплати
СК «Українська страхова група» увійшла до складу Клубу, як одна із 54 страхових компаній, що виплатили значний об’єм страхових відшкодувань.
«Гвардія брендів»
Бренд «Українська страхова група» займає 10 позицію на страховому ринку України, його оцінено у $28,736 млн.
«Український Фінансовий Олімп»
За успіхи у побудові власної мережі представництв страхова компанія «Українська страхова група» стала лауреатом національної премії «Український Фінансовий Олімп»у номінації «Розвиток регіональної мережі» (за підсумками роботи в 2006 році).
«ТОП100 Найбільш динамічні компанії України»
Компанія зайняла 9 позицію за рівнем зростання страхових резервів та 10 позицію за рівнем зростання об’ємів страхових платежів.
Журнал «Страховое обозрение»
Видання нагородило «Українську страхову групу» дипломом за інформаційний розвиток страхового ринку України.
«ТОП100. Кращі компанії фінансового сектору»
Компанія увійшла до рейтингу «ТОП 100. Кращі компанії фінансового сектору» у 2005 році за підсумками діяльності страхового ринку у 2004 році, нагороджена почесним сертифікатом. Укладач рейтингу — ІнвестГазета.
Найбільш ефективний бренд України
За створення найбільш ефективного бренду України за підсумками 2004 року «Українська страхова група» нагороджена почесним дипломом Рейтингу ефективності торгівельних марок України.
Учасник державного проекту
«Українська страхова група» є учасником проекту Державного Комітету України з питань технічного регулювання та споживчої політики з впровадження страхування відповідальності виробника за якість виробленої продукції.
«100 Кращих товарів України»
У фіналі Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) 100 Кращих товарів України СК «Українська страхова група» нагороджена почесним дипломом за послуги у сфері страхування.
ПрАТ «Страхова компанія «Українська страхова група» нагороджується за багаторічне і надійне ділове партнерство, високий професіоналізм та успішне втілення у життя найкращих традицій страхування (Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана)
Завантажити