Українська страхова група

UIG
Гаряча лінія
0 800 500 349
Про компанію

Загальні принципи і сфера застосування кодексу ділової етики VIG

Загальні принципи і сфера застосування кодексу ділової етики VIG

Насамперед, бренд VIG – це довіра і безпека, як для наших клієнтів, так і для наших співробітників. Кодекс ділової етики VIG (КДЕ) базується на основі місії і цінностей VIG та призначений в якості єдиного кодексу поведінки для дотримання цих вимог.

КДЕ дійсний для кожного співробітника VIG на всіх рівнях управління і функціонування, незалежно від індивідуальних позицій в складі Групи.

Більше того, спеціальні норми і правила можуть також застосовуватися, як на загальному, так і на індивідуальному рівні, як для окремих регіонів та компаній, так і для окремих рівнів управління чи функцій. Вони застосовуються без обмежень і доповнюють КДЕ VIG, та не заперечують основним цінностям Кодексу.

Якщо певна ситуація регулюється як КДЕ VIG, так і законодавством, або іншими загальними чи місцевими правилами VIG, слід дотримуватися найбільш об’єктивного правила.

НАША МІСІЯ

Дане визначення нашої місії є основою того, як Vienna Insurance Group розуміє себе сьогодні та в майбутньому:

  • Ми вдома у Центральній та Східній Європі
  • Ми є лідерами в страхуванні у Центральній та Східній Європі завдяки направленості та близькості до клієнта
  • Ми – родина
  • Ми особливо піклуємося про людей
  • Ми усвідомлюємо нашу соціальну відповідальність
  • Ми стабільно створюємо цінності
  • Ми прагнемо бути лідером

НАШІ ЦІННОСТІ

Vienna Insurance Group усвідомлює відповідальність, яку вона, як одна з головних міжнародних страхових груп, несе перед своїми клієнтами, співробітниками, акціонерами, діловими партнерами та суспільством у цілому. У своїй діяльності Vienna Insurance Group намагається сприяти стабільній економіці та соціальному розвитку в усіх країнах, де вона оперує. Наша позиція стосовно зацікавлених груп в кожній країні керується чесністю та стабільністю, і заснована на таких цінностях:

МИ ЦІНУЄМО ЧЕСНІСТЬ ТА ПОРЯДНІСТЬ…

Довіра та порядність – наші найвищі пріоритети. Кожен з нас несе персональну відповідальність за найвищі стандарти поведінки, довіри та порядності, що сприймаються як належне в кожному окремому аспекті нашої роботи.

МИ ПІКЛУЄМОСЯ ПРО ЗАДОВОЛЕНІСТЬ КЛІЄНТА…

Ми поважаємо наших клієнтів, дослухаємося до їхніх побажань та розуміємо їхні очікування. Ми докладаємо зусиль для надання якості та сервісу, що перевищують сподівання наших клієнтів.

МИ ЗАБЕЗПЕЧУЄМО ЛІДЕРСТВО КОМПАНІЇ ТА КОЖНОЇ ОСОБИСТОСТІ…

Дії важать більше, ніж слова. Всі наші співробітники працюють над єдиними цілями, як ми й очікуємо від них. Ми всі керуємося нашим досвідом, креативністю та командною роботою.

МИ ЦІНУЄМО ЛЮДЕЙ…

Ми поважаємо один одного та пишаємося значними перевагами, що отримані завдяки різносторонності співробітників та ідей. З метою продовження нашого успіху ми повинні забезпечувати наших співробітників можливостями для навчання та розвитку, допомагати їхньому росту для прийняття нових обов’язків.