Українська страхова група

UIG
Гаряча лінія
0 800 500 349
Про компанію

Новини

08/09
«Українська страхова група» – одна з кращих страхових компаній за версією МТСБУ

Президія Моторного (транспортного) страхового бюро України (МТСБУ) оцінила страхові компанії за результатами діяльності в 2 кварталі 2017 року. У дослідженні взяли участь 55 страховиків-членів МТСБУ.

Оцінювання діяльності страховиків-членів МТСБУ здійснювалося за трьома показниками: загальна оцінка діяльності страховика, оцінка якості врегулювання збитків і оцінка рівня скарг від потерпілих та страхувальників.

Кожен показник оцінюється за 3-бальною шкалою і позначається відповідним кольором: зеленим – «високий рівень», жовтим – «середній рівень», червоним – «низький рівень».

СК «Українська страхова група» в черговий раз отримала найвищий показник за всіма досліджуваними критеріями і увійшла до числа 31 кращих українських страхових компаній.

***

СК «Українська страхова група» - компанія зі 100% іноземним капіталом, працює на українському ринку класичного страхування з 2000 року, входить до складу однієї з найпотужніших світових страхових груп, лідера ринку Центральної та Східної Європи - Vienna Insurance Group.