Українська страхова група

UIG
Гаряча лінія
0 800 500 349
Про компанію

Новини

02/08
СК «Українська страхова група» святкує День компанії!

Шановні Клієнти, Партнери і Колеги!

2 серпня наша Компанія відзначає 16 років з дня народження бренду «Українська страхова група».

Саме в цей день, в далекому 2002 році страхова компанія «Напарс» отримала нове ім'я і на українському страховому ринку з’явилась Страхова компанія «Українська страхова група». Починаючи активну діяльність локальною компанією, за шістнадцять років роботи СК «УСГ» виросла до одного з безумовних лідерів страхового ринку України. Стабільна та якісна робота, чесність та порядність перед клієнтами – це ті незмінні принципи, які заклали основу майбутнього успіху «Української страхової групи».

З 2008 року в фундаменті СК «УСГ» з’явився ще один шар. Компанія стала частиною Vienna Insurance Groupлідера страхового ринку Австрії, Центральної та Східної Європи. Підтримка провідного страховика з 200 річною історією відкрила перед СК «УСГ» можливість повною мірою використовувати колосальний європейський страховий досвід в Україні, виправдовуючи і перевершуючи очікування клієнтів.

Дозвольте висловити Вам слова щирої вдячності за плідну співпрацю та довіру до нашої Компанії впродовж цих років! Запевняю Вас, що ми й надалі будемо робити все можливе для підтримки Вашої довіри!

З повагою,
Голова Правління СК «Українська страхова група»
Павло Нельга