Українська страхова група

UIG
Гаряча лінія
0 800 500 349
Про компанію

Новини

03/12
Страхова компанія «Українська страхова група» стає повним членом МТСБУ

ПАТ «Страхова компанія «Українська страхова група» отримала статус повного члена МТСБУ та офіційно виходить на український ринок страхування Зеленої картки.

Зелена картка — це Поліс обов’язкового страхування цивільної відповідальності автовласників, які в’їжджають на своєму автомобілі на територію країн-учасниць міжнародної системи «Зелена карта».

Починаючи з грудня 2018 року «Зелена карта» з’являється в арсеналі страхових послуг «Української страхової групи» і у клієнтів Компанії буде можливість придбати страховий поліс в будь якому офісі СК «УСГ» в Україні.

Вартість полісу «Зелена картка» залежить від типу транспортного засобу, країни відвідування та терміну дії договору страхування. Термін страхування може становити мінімум 15 днів, або від 1 місяця до 1 року. Ціна встановлюється МТСБУ і однакова для всіх страхових компаній.

Нагадаємо, за результатами оцінювання діяльності страховиків-членів МТСБУ в третьому кварталі 2018 року Страхова компанія «Українська страхова група» вкотре отримала найвищі показники за всіма критеріями і увійшла до числа кращих українських страхових компаній.

***
СК «Українська страхова група» – компанія зі 100% іноземним капіталом, працює на українському ринку класичного страхування з 2000 року, входить до складу однієї з найпотужніших світових страхових груп, лідера ринку Центральної та Східної Європи – Vienna Insurance Group.