Українська страхова група

UIG
Гаряча лінія
0 800 500 349
Про компанію

Новини

09/01
СК «УСГ» заплатила 228 847,50 грн страхового відшкодування за пошкоджений автомобіль

В арсеналі страхових рішень СК «Українська страхова група» одним з найбільш популярних для комплексного страхового захисту транспортних засобів залишається програма страхування ЩАСЛИВЕ КАСКО.

ЩАСЛИВЕ КАСКО передбачає абсолютний захист автомобіля від широкого спектру ризиків, таких як: викрадення, ДТП, протиправні дії третіх осіб, стихійне лихо, пожежа, вибух, падіння предметів, напад тварин. Крім того, за комплексною програмою ЩАСЛИВЕ КАСКО можна застрахувати водія і пасажирів від нещасного випадку на транспорті, а також цивільну відповідальність водія (додатково до полісу обов'язкового страхування).

Нещодавно СК «Українська страхова група» здійснила чергову страхову виплату по договору КАСКО за ризиком «Падіння предметів». За складних погодних умов на припаркований автомобіль нашого страхувальника впало дерево. В результаті застрахований автомобіль отримав пошкодження капоту та решітки радіатору. Страхове відшкодування в розмірі 228 847,50 грн було перераховано на рахунок сервісного центру для проведення відновлювального ремонту пошкодженого транспортного засобу.

Консервативна політика СК «Українська страхова група» щодо забезпечення власної платоспроможності та формування страхових резервів дозволяє Компанії стабільно виконувати всі зобов’язання перед страхувальниками, та протягом багатьох років залишатись однією з найбільш надійних страхових компаній в сегменті страхування АВТОКАСКО.

***
СК «Українська страхова група» працює на ринку класичного страхування з 2000 року, входить до складу Vienna Insurance Groupлідера страхового ринку Центральної та Східної Європи.