Українська страхова група

UIG
Гаряча лінія
0 800 500 349
Про компанію

Новини

05/02
СК «УСГ» пропонує онлайн страхування квартири

Страхова компанія «Українська страхова група» пропонує нові можливості для страхування майна фізичних осіб. Відтепер страхування власного помешкання можна ЗАМОВИТИ ОНЛАЙН, не відвідуючи страхову компанію, достатньо мати під рукою комп’ютер та Інтернет. ОНЛАЙН програма страхування «Міський експрес» не передбачає огляду майна та ідеально підійде для захисту майна власників квартир у багатоквартирних будинках.

Страхування квартири за програмою Міський експрес передбачає фінансову компенсацію можливих збитків, спричинених пожежею, вибухом побутового газу, ударом блискавки, стихійними явищами, впливом рідини з пошкоджених опалювальних, протипожежних, каналізаційних систем, неправомірними діями третіх осіб (крадіжка), а також можливих збитків сусідів (наприклад, з нижніх поверхів) у разі заподіяння шкоди їх майну з Вашої вини. Розміри страхових сум (лімітів відшкодування) залежать від обраного варіанту страхування.

Ознайомитись з деталями програми Міський експрес та умовами договору страхування завжди можна на сайті Компанії.

Придбати Міський експрес можна на нашому онлайн порталі

***
СК «Українська страхова група» працює на українському ринку класичного страхування з 2000 року, входить до складу лідера страхового ринку Австрії, Центральної та Східної Європи – Vienna Insurance Group.