Українська страхова група

UIG
Гаряча лінія
0 800 500 349
Про компанію

Новини

04/07
Бориспільське управління продаж проводить Social Active Day-2019

Цього року працівники Бориспільського управління продаж СК «УСГ» у співпраці з рядом клубів, спілок та організацій в рамках Дня соціальної активності організували Благодійний ярмарок на підтримку Кирила Гриценка

Ярмарок відбувся на Території Бориспільського міського центру туризму та краєзнавства учнівської молоді (м. Бориспіль, вул. Київський шлях, 108). До заходу, крім працівників Бориспільського управління продаж, долучилися широкі кола громадськості, працівники та учні Бориспільського міського центру туризму і краєзнавства, музиканти «Бориспільського рок-клубу», митці клубу мистецтв при майстерні «Пепса», представники «Фест-клабу», тощо. Захід пройшов за підтримки Управління культури, молоді та спорту Бориспільської міської ради.

 Під час ярмарку гості мали можливість послухати акустичний концерт живої музики, взяти участь в благодійному ярмарку та аукціоні, а також скуштувати блюда польової кухні.

Правління «Української страхової групи» щиро дякує всім співробітникам Бориспільського управління продаж за багаторічну відданість ідеям ДНЯ СОЦІАЛЬНОЇ АКТИВНОСТІ.

***
Social Active Day (День соціальної активності) – це унікальний міжнародний соціальний проект, який надає можливість кожному співробітнику багатонаціональної корпорації Vienna Insurance Group використати один раз на рік власний робочий час на добровільну діяльність для благодійних організацій чи соціальних інститутів або для безпосередньої допомоги нужденним та знедоленим.