Українська страхова група

UIG
Гаряча лінія
0 800 500 349
Про компанію

Новини

09/07
СК «Українська страхова група» один з лідерів ринку добровільного страхування цивільної відповідальності

За підсумками роботи в першому кварталі 2019 року Страхова компанія «Українська страхова група» зміцнила позиці на ринку добровільного страхування цивільної відповідальності та піднялась на четверту сходинку рейтингу ТОП-40 українських страхових компаній (за даними Insurance Top №2(66)2019).

Добровільне страхування цивільної відповідальності допомагає, коли передбаченого обов’язковим полісом страхового ліміту не достатньо для повного відшкодування майнової шкоди постраждалій стороні, завданої в результаті ДТП.

Страхувальники СК «Українська страхова група» вже давно оцінили можливості добровільного страхування цивільної відповідальності та користуються перевагами Додаткового захисту.

Додатковий захист дозволяє збільшити максимальний ліміт страхового відшкодування за шкоду, заподіяну майну третіх осіб, додатково на 100 000 – 1 000 000 грн. Додатковий захист починає діяти, коли ліміт відшкодування за основним полісом ОСЦПВ, неважливо якої страхової компанії, був вичерпаний.

Вартість Додаткового захисту залежить від обраного ліміту та починається від 200 грн на рік. Дізнатись більше про додатковий захист та замовити додаткове страхування можна тут

***
СК «Українська страхова група» працює на українському ринку класичного страхування з 2000 року і входить до складу страхової групи НОМЕР ОДИН ринку Австрії, Центральної та Східної Європи – Vienna Insurance Group.