Українська страхова група

UIG
Гаряча лінія
0 800 500 349
В допомогу клієнту

Повідомити про шахрайство

Повідомити про шахрайство

Страхова компанія «Українська страхова група» має гідну репутацію та визнання на страховому ринку України і прагне надавати страхові послуги найвищої якості. Одним із принципів компанії є прозорість та відкритість нашої діяльності. Ми не сприймаємо в своїй роботі проявів корупції, шахрайства та будь-яких інших порушень закону, тому використовуємо всі можливі способи по виявленню та запобіганню таких дій.

Страхове шахрайство може бути скоєно як по відношенню до страхової компанії, так і по відношенню до страхувальника, його представника або постраждалої особи.

Якщо Вам стало відомо про факти шахрайства або про інші факти будь-яких протиправних дій щодо Вас або нашої компанії з боку співробітників, агентів, партнерів чи інших осіб, просимо повідомити нам будь-яким зручним для Вас способом:

  • відправити лист з темою: «Протидія шахрайству» скориставшись спеціальною формою відправки повідомлень, наведеній на цій сторінці нижче;
  • зателефонувати до контактного центру за номером: 0 800 500 349;
  • відправити лист на поштову адресу: СК «Українська страхова група», 03038, м. Київ, вул. Івана Федорова, 32 літера А.

За наданою Вами інформацією буде здійснено перевірку та у разі підтвердження наданих Вами фактів про шахрайство або про інші протиправні дії, буде проведено службове/страхове розслідування та вжито відповідних заходів.

Ви можете залишити відповідне повідомлення, інформація в якому стосується конкретної особи, її дій, містить фактичні дані, що можуть бути перевірені.

Повідомлення може бути анонімним. Між тим слід зауважити, що можливість зворотного зв’язку з Вами допоможе вчасно виявити та припинити наявне шахрайство або правопорушення. У свою чергу запевняємо Вас про дотримання конфіденційності зі свого боку.

Ваше ім’я
Ваше прізвище
Ваш E-mail
Місто
Телефон
Ваше повідомлення *
Контрольне число